Etter et relativt begredelig fiske år i 2016 og da tenker jeg på størrelsen på fisken gjør at man begynner å tenke. Har vel 1 over 8 kg som størst. Klart det føles ikke greit selv om det har vært mange flotte turer.
Mulig man har gjort ting for innviklet eller at man har blitt for spinnfiske med gummi å at det rett og slett er på tide å gå back to basic. Starte litt forfra igjen.
Jerklysten har våken til live igjen å i jule gjorde jeg noe jeg ikke har gjort på svært svært lenge, kjøpe meg en nytt jerbait fra John Snow.
Og jeg vent uten å måtte svi av alt for mange kronene. Jeg har en del av disse fra før å digger måten man kan jobbe med de på i vannet.
Let 2017 come with some good jerk fishing.
This is a 7″ resin golden shiner glide jerk bait. I has silver , gold, and holographic foil sides layered in between epoxy. The action… It has a nice darting action like an injured fish. Super easy to work and can go all day. Slow sinking to work any depth or can be worked just below the surface.The paint.. I layered the foils over a white base . Super happy how this one came out. The black as a base is killer!!!!!!!!!
It is signed 2016Specs:
7″ resin body
Foil sides
3D eyes
1-1/2″ Stainless screw eyes
4/0 Premium VMC super duty hooks
Wolverine 3 X stainless split rings
Weight 4 OZ
Slow sinking



