Mojoboats og PikewallisFriluftsliv inngår et samarbeid.
Man blir rett og slett stolt og glad over tillitten man blir vist. Det vil nok si at vi gjør noe riktig.

En ting jeg har lært meg i min jobbkarriere er å bygge stein for stein. Mange ganger kan lysten og drivet overskygge fornuften, noe som sjeldent ender i noe bra. For Pikewallis Friluftsliv A/S så har det å bygge stein for stein vært grunnlaget for suksess. For noe har vi fått til. Synes vi på kort tid har klart å skape masse fiskeglede i Norge, vi har på en måte blitt en fiskekammerat for mange. Så har vi vært flinke til å lytte til andre.
Etter å ha gjort en egen vurder av vårt eget firma, fikk jeg til svar at vi nok er modne for et nytt og bra samarbeid. ST.CROIX har vært i Norge før, men har vært fraværende de siste årene. Nå skal vi i sammen med Mojoboats endre på dette. St.Croix skal bli tilegnelig i Norge for alle våre sportsfiskere.

St.Croix har et brett spekter der vi er først og fremst skal satse på tre produktgrupper. Ferskvann, saltvann og isfiske. Det er tre segmenter vi mener har en god appell og bør finnes i vårt fiskeglade land.
Nå skal vi i 2021 sammen med Mojoboats finne riktig sortiment for Norge.
Noe vi virkelig ser frem i mot. Det blir en ny spennende reise i sammen med noen svært dyktige svensker. Det å ha folk som Erik Ohlsson, Albin Sharghi, Chrisse Ericsson og Mia Ericsson i ryggen føles utrolig godt. Jeg må til slutt få lov til å takke disse 4 for en meget positiv innstilling til et samarbeid med oss i Norge. Det setter vi utrolig stor pris på.

Continually Making History
Da kjør vi