Ja a du det er vel ikke så rart det klør litt når man ser de nye modellen fra Tracker og Nitro som nå blir tilgjengelig i 2015.
Selv har jeg en tracker Pro Guide v16 sc og kan ikke få rost den båten nok. Jeg har hatt muligheter til å bytte ut min røde med en grå, splitter ny men fader jeg har blitt så utrolig glad i min røde tracker at den skal jeg beholde så lenge det er mulig (tror jeg hehehe) For min del så er det den optimale spinnfiskebåten. God plass, ikke for stor, ikke for liten, og er stabil som et fjell. Til og med min kona roser båten opp i skyen, og da som familie båt. Så for meg ble Tracker og Mojoboats et lykkelig valg som nok kommer til å vare livet ut. Noen ganger føles det bare riktig
En av de største som fører tracker er Nemarine som ligger i Ørebro.

Jeg er ikke rett for å anbefale tracker, og det kan være hele tre nye på veg til Norge, mulig fire.. Det er jo helt fantastisk at Tracker begynner å bygge opp en lite flåte i Norge også.
Bare å ønske Mojoboats lykke til i 2015
Når det gjelder å ta inn båter fra Sverige så er det såre enkelt.
Det er ingen toll og det er ingen HK avgift, det du må betale er Norsk moms som er lik den Svenske.











