Det er sikkert greit med teiner, men jeg trodde ikke det var lov å sette de slik at de er til stor hinder for båtrafikken i vannet! Her var det jo sperret av passasjen mellom Hærøy spissen og Tjuvholmen. Noe som er en helt naturlig passasje for båtrafikken som kommer fra utsettet, Bare flaks at ikke jeg måtte spikke ut tau av min propell hvertfall. La ikke merke til teinene før jeg hadde kjørt midt inn i dem!
Virker som det er mange i akkurat denne årsklassen!
Hadde jo en flott dag i sola, med mye action, så det spiller liten rolle det ikke ble noen store fisker! Topp fisk på dag 2 ble snaue 4,8kg
Wobblere for anledningen var:
Westins Jätte ( Som er så Bankers at det er nesten skummelt)
cisco kid gen1
BM perch blå og sølv
Og denne krabaten fra Snows som fikk nokså mye action (Fantastisk stykke arbeid)
DIV
Men allerede søndag erre tokt igjen, Og mål fisken denne gangen er av et litt annet slag og fasong.. Vi gleder oss STORT til denne turen, Rapporten kommer selvfølgelig!