• Hopp til primær menyen
  • Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Hopp til bunntekst
  • Om oss
    • Om Pikewallis
    • Team Pikewallis
  • Kontakt
  • Flo og fjære
  • Månefaser
  • Kalender
  • Logg inn

PikewallisFriluftsliv

Et sted for dere som er glad i å fiske.

  • Nyheter
  • Arkiv
  • Abborfiske
    • Turrapport-abbor
    • Tips til abborfiske
    • Pooldemo abbor
  • Gjeddefiske
    • Turrapport gjeddefiske
    • Tips til gjeddefiske
    • Pooldemo gjeddefiske
  • Ørret-/sjøørretfiske
    • Turrapport ørret-/sjøørretfiske
    • Tips til ørret-/sjøørretfiske
    • Pooldemo ørret-/sjøørretfiske
  • Andre arter
    • Turrapport andre arter
Du er her:Hjem / Uncategorized / Unike Attitude Baits

Unike Attitude Baits

8. januar 2011 By Erik Walmann

Vi Gutta i Pikewallis Bestemte oss for å dra en tur til Attitude i jula for å hilse på Dansken og gjengen.. Også kansje for å  få handlet litt nytt til årets båtfiske!.. Turen begynnte hjemme hos Erik Kl 0900.. 
Erik klødde i øret og Roger hadde funnet en fin plastpose..
Det er er stykke til Attitude som ligger i Ørebro ca 3 timer fra oslo, men når man først kommer frem og går inn døra er det lett å bli litt overveldet!! Dette er den desidert råeste sportsfiske butikken jeg har vært innom, her finnes det meste innen fiske, og jeg tør påstå alt man trenger for rovfiske!

Denne Gjedda er DIGER!!!  

Albin Jobber på attitude og er full av kunnskap og hjelp.. Om man har tenkt seg over til Ørebro spør betjeningen om hjelp om man lurer på noe. Det er derfor de er der. hyggelige er de også.

Sjefen sjøl her sammen med Erik, Dansken er Selveste primus motor for butikken er Selv en ivrig musky/Gjedde fisker og har prøvd det meste av baits! Full av kunnskap!
Her er litt av utvalget som er å finne i butikken.. God fornøyelse!

Om man trenger litt utstyr infor våren eller er sugen på noe det ikke står buster jerk på er Attitude baits i Ørebro plassen over alle plasser i norden i dag.. Det finns ikke maken til utvalg av håndlagde baits i noen annen butikk i norden (enda)
om man ikke trenger noe,, dar dit for opplevelsens skyld!

Tweet
Share
Pin
Share

Filed Under: Uncategorized

Hoved sidebar

Følg oss

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Pikewallis

  • Nyheter
  • Fiske
  • Konkurranser 2021
  • Pikewallis Friluftsliv A/S

Stikkord

abbor abborfiske abborfiske på mjøsa abborwobbler Baits abbor Baits gjedde dartsab duo Duo international Erik Walmann fiiish fiske fisketur gjedde gjeddefiske Gjørs Isfiske Ismeite Laksefiske Linder Linder 460 arkip mistra Mjøsa pikewallis pikewallischallange pikewallischallenge 2020 gjedde pikewallisfriluftsliv pikewallisfriluftsliv A/S raymarine Norge realis sjøørret sjøørretfiske spearheadryuki spinnfiske etter ørret storsjøen i Rendalen Svartzonker tailwalk tips og triks trout troutfishing Østlandet Motor Service AS ørret ørretfiske ørretfiske på Mjøsa ørretwobbler

Footer

Nyheter

Børgefjell!

SPEARHEAD RYUKI 71S

Abborkonk 2021

Resultater abbor 2021 !!!!

To fine fra Kristin

Gjeddemesteren 2021

Pooldemo

Eastfield TomCatminnow 10 cm og 7 deilige gram Luredemo

Eastfield sin Chubby Chaser luredemo

Om Pikewallis

Pikewallis så dagens lys i 2008, og var da en ren tur- og inspirasjonsblogg innenfor predatorfisket. Den gangen først og fremst  for gjedde. … Les mer omOm Pikewallis

Følg oss

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Copyright © 2025 · Pikewallis