Det var helt andre forhold på Øyeren i dag, i går var det bar overkropp vær mens i dag var det kraftig vind og regn (til tider). Skikkelig sønnavind, hadde en drift på rundt 1 knop.
Skulle jo egentlig være veldig bra, men det ble blanking i dag rett og slett. Hadde et hugg som var på en stund (4-5kg vil jeg tro) men fikk ikke kroka den ordenlig. Snakket med et par karer som dorget å de hadde også mange timer uten fisk om de fikk noe etter jeg snakket med de vet jeg ikke. 8,8 grader, noe gras og grei sikt.
Kjørte en del med bulldawg 2lb i dag med en drift på rundt en var det ikke bare bare å holde betene langs bunnen, men med nesten i kg i enden på snøret gikk det veldig greit.
Hjalp vist ikke med 11 beteskasser , fiskeren har mistet all mojo.
Kom et lekkert bete i posten i dag et swimbait fra danszyk. En bass. Gleder meg som en unge til å få testet mitt første håndlagtde swimbait.
Blir en Skotterud tur i morgen, da skal den i vannet, glær mæ…………………………………………………….
